XILIA BODY SYNERGIC PLATE

OVERLINE INFRALASER 980NM XILIA 752

Ar XILIA INFRALASER 980nm inovatīvās, daudzfunkcionālās iekārtas palīdzību ir iespējams risināt visdažādākās ķermeņa figūras problēmzonu korekcijas salonu procedūru praksē. Daudzfunkcionālā ierīce paredzēta pilnam kompleksam figūras korekcijai, ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai, tā atbilst visaugstākajām klientu un profesionāļu prasībām. Inovatīvi revolucionārās tehnoloģijas ir apvienotas ar modernu dizainu un iekārtas lietošanas ērtumu un drošību.

 

Iekārta atbalsta operatoru sākot no klienta figūras analīzes līdz procedūru izvēlei, ar attēliem un dažādu darbību skaidrojumiem, pateicoties programmatūrai un skārienjutīgajam displejam, kas padara konsultāciju ārkārtīgi vienkāršu, ātru un intuitīvu.

 

XILIA INFRALASER 980nm iekārta ir aprīkota ar virkni novatoriskām programmām, atkarība no tās kombinācijām ir iespējams risināt dažādas ķermeņa estētiskās problēmas, tādās kā celulīts, liekās tauku nogulsnes, ādas neelastība, muskuļu atonija, liekā šķidruma izvadīšana, utt., izmantojot dažādu enerģiju veidu sinerģijas priekšrocības.

 

XILIA INFRALASER 980nm – ķermeņa figūras korekcijas aparātprocedūra:

 

Vienas procedūras laikā, iedarbojoties uz 4 ķermeņa problēmzonām ar 8 sinerģijas plātnēm (elektrodiem), tiek veiktas vairākas procedūras:

 

1. ELEKTROLIPOLĪZE – zemādas tauki tiek pakļauti elektriskajiem impulsiem, kas sašķeļ zemādas taukus un izvada tos no organisma dabīgā veidā, celulīta ārstēšana.

 

2. ELEKTROMIOSTIMULĀCIJA – tauku nogulšņu samazināšana, šūnu un starpšūnu šķidruma līdzsvara atjaunošana, normalizē venozo asinsriti un limfas darbību.

 

3. LIMFODRENĀŽA – pateicoties limfas kustības veicināšanai no organisma tiek izvadītas kaitīgās vielas, liekais šķidrums, uzlabojas asinsrite audos, atjaunojas ūdens balanss un aktivizējas vielmaiņas procesi šūnās un tauku šūnās.

 

4. INFRASARKANIE STARI – Viena no labākajām siltuma pārneses metodēm. Patīkami sasilda zonu, iekļūstot taukaudos, stimulējot vielmaiņu un ļaujot izvadīt toksīnus un taukskābes. Pateicoties īpašajam selektīvajam viļņa garumam, fotobioloģiskais starojums izdala siltumu tikai tad, kad tas sasniedz tauku slāņus, paaugstinot temperatūru un līdz ar to arī fermentatīvo aktivitāti, kas stimulē lokālo lipolīzi.

 

5. ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERA – gaismas iedarbība uz šūnām, aktivizē noteiktus pašdziedinošus procesus. Tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība, audu atjaunojoša, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju (asinsapgādi) un trofiku (audu barošanu).

 

Atkarībā no klienta ķermeņa figūras nepilnībām, operatoram iekārta ļauj izvēlēties atbilstošāko programmu, kur 6 dažādu elektrisko viļņu veidi tiek kombinēti savā starpā, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

 

Atbilstoši klienta vajadzībām, iespējams izvēlēties IEPRIEKŠIESTATĪTAS PROGRAMMAS UN PROTOKOLUS. Iekārta piedāvā 14 dažādas programmas.