OVERLINE

Overline

Overline nodibināja 1989.gadā itāļu ģimene – Peletti. No paaudzes paaudzē bizness tiek turēts godam, un ir īpaši populārs Itālijā un citās pasaules valstīs ar savu augsto kvalitāti, inovācijām, servisu un tehnisko atbalstu estētiskās skaistumkopšanas iekārtu ražošanā.

 

Vairāk kā 30 gadu pieredze, pētniecība un nepārtraukta attīstība ļauj radīt augstas kvalitātes konkurētspējīgas iekārtas. Uzņēmumam piemīt atbildība, tehniska kompetence un tolerance.

 

Overline ir Itālijā ražotā produkcija, kurā satiekas efektivitāte, viegla un saprotama lietošana, drošība un lielisks serviss, kurš turpinās arī pēc iekārtas iegādes.

 

Iekārtas, kas ražotas atbilstoši Itālijas regulām, kas noteiktas ar Itālijas Ekonomikas attīstības ministrijas. Nr. 110 no 12.05.2011 un Nr. 01.1990 10.panta 1.punktu attiecībā uz elektriskajām ierīcēm, kas tiek izmantotas skaistumkopšanā.

 

Overline izplata savas iekārtas Itālijā, visās Eiropas valstīs, Āfrikā, Dienvidamerikā un Āzijā. Tādēļ katalogos lietotie termini un iekārtu pazīmes ir aprakstītas internacionāla līmeņa vārdos, kas tiek visbiežāk izmantoti estētiskajā skaistumkopšanā.

 

Izsakām īpašu pateicību mūsu klientiem, sadarbības partneriem par veiksmīgiem sadarbības gadiem, kas ir palīdzējuši sasniegt Overline svarīgu pozīciju tirgū.

Sertifikācijas

Overline ir Techonology srl preču zīme, sertificēta kompānija, kas atbilst augstai  kvalitātei un drošībai.

Pašreiz ir trīs sertifikāti: ISO 9001: 2015; ISO 13485; ISO 45001:2018, kas liecina par to, ka ražotne atbilst starptautiskajiem standartiem, kas nepieciešami medicīnas iekārtu, estētikas iekārtu un kosmētikas ražošanai.

  • Starptautiski atzītā kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001: 2015 sertifikācija nodrošina produktu atbilstību standartā noteiktajai vadības sistēmas projektēšanai, ražošanai, tirdzniecībai, izstrādei un izpētei.
  • Sertifikācija ISO 13485, kas attiecas uz medicīnas ierīču kvalitātes vadības sistēmu ir kvalitātes sistēmu atsauces standarts, kas ir daļa no normatīvajām procedūrām, kas reglamentē medicīnisko ierīču projektēšanu, ražošanu un tirdzniecību.
  • Sertifikācija ISO 45001 ir standarts darbinieku veselības un drošības novērtēšanai.