ELITE BODY MIX SYSTEM

OVERLINE RESOLUTION TOTAL BODY SYSTEM ELITE 3238-39-31X-OVE

Daudzfunkcionāla estētiskās kosmetoloģijas iekārta ķermenim un sejai.

Iekārta atbilst visaugstākajām klientu un kosmetologu prasībām un ir vienkārši lietojama operatoram, pateicoties attēliem, paskaidrojumiem, kas ataino procedūras soļus, jaunajai programmatūrai un 10″ skārienekrāna displejam.

Ar iekārtu ir iespējams risināt ķermeņa estētiskās problēmas, tādās kā celulīts, liekās tauku nogulsnes, ādas neelastība, liekais šķidrums organismā.

 

Iekārtā iekļauts:

1. Endodermālā (vakuuma) masāža ķermenim: patentēts vakuuma masāžas princips ar īpašiem aplikatoriem (3 veidi: 35mm rullīši; 50mm rullīši un sfēras), modelēšanai, vielmaiņas stimulēšanai un audu vaskularizācijas uzlabošanai, kam seko limfodrenāža un audu attīrīšana.

Iekārtai ir ergonomiska manipula, kura maksimāli atvieglo operatora darbu. Manipulā var ievietot gan ieliktni ar rullīšiem, gan ar sfērām, atkarībā no risināmas problēmas. Manipula rada gan pozitīvu, gan negatīvu spiedienu uz ādu un zemādas slāņiem. Darbojas sinerģiski ar hromo frekvenci. Sistēma ļauj minimizēt kapilāru vai asinsvadu traumas risku. Negatīvā un pozitīvā spiediena maiņa ievērojami uzlabo asinscirkulāciju un audu apgādi ar skābekli, veicina asins pieplūdi kapilāros. Šī sistēma darbojas kā ārējs pumpis, trenē un nostiprina asinsvadus un uzlabo vielmaiņas procesus ādā, kā arī limfas atteci. Masējot audus ar vakuumu zem negatīva spiediena ar rullīšiem vai sfērām, tiek panākta ādas sasilšana, uzlabojas metaboliski procesi un samazinās zemādas tauku nogulsnes. Tādējādi nozīmīgi uzlabojas ķermeņa kontūras. Galvenais efekts ir metabolisko procesu un asinscirkulācijas uzlabošana audos, limfodrenāža un audu atbrīvošana no toksīniem. Toksīni ātri un efektīvi tiek izvadīti caur limfātisko sistēmu. Hromo frekvence pastiprina un līdzsvaro augstākminētos procesus.

 

2. Radiofrekvence (bipolāra) manipula ķermenim

Plaši piemērota, ideāla lieliem laukumiem, audu tonizēšanai un ādas elasticitātes uzlabošanai.

 

3. Radiofrekvence (multipolāra) manipula ķermenim

Multipolāra radiofrekvence ļauj strādāt ar dziļākajiem ādas slāņiem, piemērota maziem tauku depo.

 

4. Radiofrekvence (bipolāra) manipula sejai (Opcija);

 

5. Radiofrekvence (multipolāra) manipula sejai (Opcija);

 

6. Endodermālā (Vakuuma) masāžas manipula sejai (Opcija).

 

Opcija – funkciju iespējams piepirkt.