ELITE BODY SCULPT

OVERLINE RESOLUTION BODY SCULPT ELITE 3190-90-31X-OVE

Daudzfunkcionālā ierīce paredzēta figūras korekcijai, ķermeņa ādas kopšanai un atjaunošanai, tā atbilst visaugstākajām klientu un profesionāļu prasībām. Inovatīvi revolucionārās tehnoloģijas ir apvienotas ar modernu dizainu un iekārtas lietošanas ērtumu un drošību.

Iekārta atbalsta operatoru sākot no klienta figūras analīzes, individuālo parametru ievadīšanas līdz procedūru veikšanai, pateicoties attēliem, paskaidrojumiem un video, kas ataino procedūras protokola soļus.

 

BODY SCULPT iekārta ir aprīkota ar virkni novatorisku programmu, atkarībā no tās kombinācijām ir iespējams risināt dažādas ķermeņa estētiskās problēmas, tādas kā celulīts, liekās tauku nogulsnes, ādas neelastība, liekā šķidruma izvadīšana, utt. Izmantojot dažādu enerģiju veidu sinerģiju.

 

BODY SCULPT (Sinerģijas manipula): piedāvā sinerģisku 4 metožu kombināciju, kas vienā procedūrā ļauj apvienot vairākas enerģijas:

 

1. Triecienvilnis – tas ir spiediens, ko rada zemas frekvences akustiskie viļņi, kas pārvietojas caur ķermeņa šķidrumiem un mijiedarbojas tikai ar adipocītiem, remodelējot tauku nogulsnes un samazinot celulītu.

 

2. Vakuums – iedarbojas uz audiem tieši tāpat kā endodermālā masāža, vienlaicīgi ar triecienviļņa iedarbību tiek nodrošināts dziļas iesūkšanas efekts. Šī kombinācija rada vispārējo remodelējošo rezultātu.

 

3. Multipolārā radiofrekvence – pārveido enerģiju siltumā, kas uzlabo asins mikrocirkulāciju audos un paātrina vielmaiņu, novērš šķidruma stagnāciju kapilāros, mazina tūsku intersticiālās telpās. Rezultātā uzlabo tauku nogulšņu metabolismu un samazina celulītu.

 

4. LLLT – Zemas intensitātes lāzers – nodrošina fotostimulāciju, kas uzlabo tonusu un koriģē siluetu, šī tehnoloģija būtiski sinerģijā uzlabo visu metožu kopējo iedarbību.