ELITE RF BODY & FACE RF FRACTIONAL SYSTEM

OVERLINE RESOLUTION BODY & FACE RF ELITE 3186

Bipolārā, Multipolārā & Frakcionētā Radiofrekvence

 

Daudzfunkcionāla kosmetoloģijas iekārta sejai ar 10” LCD skārienjutīgu ekrānu, neinvazīvai RADIOFREKVENCES TERAPIJAI.

 

RF DIATERMIJAS EFEKTS – Diatermija ir kontrolēta un tādējādi droša taukaudu sildīšana noteiktās vietās. Tas ļauj paplašināt asinsvadus, palielināt skābekļa daudzumu audos, paātrināt metabolismu un novērst kataboliskos procesus. Diatermijas radītais siltums izraisa kolagēna šķiedru denaturāciju un saraušanos (rada ādas liftinga efektu un ādas sablīvēšanos), kā arī stimulē jauna kolagēna ražošanu un samazina tauku šūnu izmēru. Klients sajūt tikai nelielu siltumu un uzreiz pēc procedūras var nekavējoties atgriezties normālā dzīves ritmā. Sarežģīta elektroniskā sistēma ļauj pārnest siltumu ādas dziļumā, neietekmējot epidermu, tādējādi rada elastīgāku un jauneklīgāku ādu. Inovatīvā sistēma veicina ādas mikrocirkulāciju un koriģē ādas nepilnības, vienmērīgi formē zemādas karkasu no šķiedrainiem audiem, samazinot vietējo tūsku, samazinot uzkrāto toksīnu un tauku nogulsnes, līdz ar to uzlabojas ādas tonuss. Rezultāts pēc Radiofrekvences procedūras nav tūlītējs, bet pakāpeniski pieaug. Ar laiku rezultāts uzlabojas, bet gala rezultātu var redzēt tikai pēc 4 mēnešiem, kopš pēdējās procedūras.

 

Iekārtā iekļauts:

 

1. Radiofrekvence (bipolāra) SMART – ķermenim

Aprīkota ar sensoru un displeju, kas rāda temperatūru.

Plaši piemērota, ideāla lieliem laukumiem, audu tonizēšanai un ādas elasticitātes uzlabošanai. Aprīkota ar led hromo darbības identifikatoru.

 

2. Radiofrekvence (multipolāra) SMART – ķermenim

Aprīkota ar sensoru un displeju, kas rāda temperatūru. Multipolāra radiofrekvence ļauj strādāt ar dziļākajiem ādas slāņiem, piemērota maziem tauku depo. Aprīkota ar led hromo darbības identifikatoru.

 

3. Frakcionētā radiofrekvence – ķermenim

Procedūra nodrošina ievērojamu kolagēna sintēzi, kas ne tikai samazina rētas un strijas, bet arī ilgtermiņā rada ādas savilkšanos un audu nostiprināšanu.

 

4. Radiofrekvence (bipolāra) – sejai

Uzlabo asins mikrocirkulāciju, novērš šķidrumu stagnāciju kapilāros, mazina intersticiālu tūsku, uzlabo ādas relaksāciju, piešķirot dabisku liftinga efektu, samazinot grumbu dziļumu. Radiofrekvence rada siltumu, kas aktivizē fibroblastus (kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražotājus), uzlabojot ādas biezumu un mitruma līmeni, tonusu, ka arī sejas ovālu.

 

5. Frakcionētā radiofrekvence – sejai (divi uzgaļi – 36 un 12 adatiņas)

Elektromagnētiskie viļņi izraisa ūdens molekulu svārstības (augstas frekvences enerģija tiek izstarota frakcionētā formā caur daudzpunktu elektrodiem), pārveidojot elektromagnētisko enerģiju siltumenerģijā (siltumā). Tas rada siltumu apstrādātajā vietā un stimulē jauna kolagēna veidošanos (producē atbalsta šķiedras un palielina ādas biezumu). Intensīvs karstums rada kontrolēto apjomīgo sildīšanu, iedarbojoties uz audiem, kas satur ūdens molekulas, stimulējot kolagēna šķiedru veidošanos, nodrošinot ādas tvirtuma uzlabojumu. Procedūra nodrošina tūlītēju ādas savākšanu un stimulē kolagēna ražošanu nākamo 6 mēnešu laikā, nodrošinot izteiktu liftinga efektu, uzlabo sejas ovālu, samazina tauku slāni, izlīdzina nazolabialas krokas, samazina periorbitālas krunkas (vārnu kājiņas), paceļ uzacu līniju un izlīdzina ādas tekstūru.

 

6. Radiofrekvence (multipolāra) – sejai (Opcija)

Ideāls risinājums ādas novecošanās pazīmju un virspusējo taukaudu mazināšanai bez sāpēm un ar redzamiem rezultātiem jau no pirmajām sesijām.

Opcija – funkciju iespējams piepirkt.