ISOL

Uzlabojiet Overline procedūru priekšrocības

PROFESIONĀLI PRODUKTI

Tested-dermato-BE

Ferrāras Universitātes veiktie dermatoloģiskie testi garantē kosmētikas maksimālu toleranci, izcilu kvalitāti, augstu veiktspēju un pilnīgu drošību. Ideāli piemērots arī jutīgai ādai. Produktu mīkstās tekstūras un maigie alergēnu nesaturošie aromāti padara procedūru patīkamu un relaksējošu, nodrošinot absolūtu ādas komfortu.

SEJAI

iSol aparātkosmētikas kolekcija sejai, paredzēta darbam ar estētiskās kosmetoloģijas iekārtām, lai uzlabotu procedūru efektivitāti un rezultātus. Serumi, krēmi, pīlingi un maskas – pretnovecošanās līdzek|i ar līdzsvarojošu, mitrinošu efektu, ideāli piemēroti pat jutīgai ādai, kas iedarbojas efektīvi sinerģijā ar elektroporācijas, radiofrekvences, skābek|a, jonoforēzes, liftinga un citām aparātprocedūrām.

ĶERMENIM

iSol aparātkosmētikas kolekcija ķermenim, paredzēta darbam ar estētiskās kosmetoloģijas iekārtām, lai uzlabotu procedūru efektivitāti un rezultātus. Inovatīvi produkti elektroporācijas, radiofrekvences, skābekļa, vakuummasāžas un citu aparātmetodiku rezultāta optimizēšanai. Kosmētika rezultatīvi iedarbojas uz celulīta radītajām nepilnībām, uzlabo audu mitrināšanu, elastību, baro, tonizē ķermeņa ādu optimālam notievēšanas efektam sinerģijā ar iekārtām.

EPILĀCIJAI

iSol kosmētikas produkti, kas paredzēti lāzerepilācijai. Sastāvi ir izveidoti un pārbaudīti, lai nodrošinātu pareizu ādas sagatavošanu, precīzu tehnoloģiju izmantošanu un beigu fāzes posmu ar ādas mitrināšanu un atjaunošanu.

BANDĀŽAS

– Gēlveida formula ar īpaši koncentrētām aktīvajām sastāvdaļām
– Izmantojamas ietīšanas terapijai
– Protokoli, kas paredzēti visu veidu nepilnībām
– Ietīšana ar vieglu kompresiju
– Dermatoloģiski pārbaudīts
– 100% saderīgs ar vismodernākajām tehnoloģijām
– Pakāpeniski un ilgstoši rezultāti laika gaitā
– Vienkārša lietošana, pateicoties mūsu uzklāšanas metodei