EXENTIAL FACE STIMOL

OVERLINE EXENTIAL MICROCURRENT & STIMULATION EXE.800-3

GALVANISKĀ STRĀVA JEB GALVANIZĀCIJA – jonoforēzes un dezinkrustācijas procedūrām. Ar jonofrēzi preperāti tiek ievadīti zem ādas un, pateicoties galvaniskās strāvas spējai radīt dermas caurlaidību, preperāts nonāk dziļākajos ādas slāņos. Ādā tiek ievadītas dažādas aktīvās vielas, kas jonizācijas procesā palielina ādas elastīgumu (elastīna, kolagēna izstrādi), mitrināšanu un atjaunošanu. Augsto frekvenču strāva aktivizē nervu galus, kas rada tonizējošu iedarbību, nostiprina asinsvadus, uzlabo asinsriti. Lai nodrošinātu jonoforēzes iedarbību, jālieto auduma maska, kura jāsamitrina ar kosmētisko produktu, kam obligāti jābūt elektrolītam (pozitīvi un negatīvi ielādētam). Dezinkrustācija – Dziļa ādas tīrīšana. Attīra ādu no liekā sebuma un citiem piemaisījumiem, kas aizsprosto poras.

 

MIKROSTRĀVAS TERAPIJA – Procedūras laikā tiek izmantota strāva pie zemas frekvences un zemas intensitātes. Tā nerada muskuļu saraušanos, bet stimulē nervu impulsus, lai atjaunotu fizioloģiskos audus. Mikrostrāvas spēj radīt stimulāciju ādas mikrocirkulācijas līmenī, kas savukārt palielina audu barošanos un oksidāciju, kas veicina audu reģenerāciju. Turklāt tā veicina fibroblastu stimulāciju, palielinot tā sintezētā kolagēna daudzumu un kvalitāti, palīdz arī limfas sistēmai un tās funkcijām. Procedūra tiek sadalīta 4 fāzēs, katrā izmantojot attiecīgo strāvas veidu. 1. FĀZE: stimulē asins cirkulāciju gan epidermas, gan dermas līmenī un aktivizē limfas cirkulāciju. 2. FĀZE: drenāža un relaksācija, uzlabo ādas trofiku, veicina detoksikāciju caur limfas drenāžu un rada ādas reģenerāciju. 3. FĀZE un 4. FĀZE: liftinga iedarbība, šajās fāzēs strāvas iedarbojas uz muskuļiem.

 

STIMULĀCIJA – elektro stimulējoša iedarbība uz muskuļiem, lai tonizētu novājinātu sejas muskulatūru un iegūtu labu liftinga efektu. Šī metode ieteicama kā profilaktisks līdzeklis jauniem klientiem, savukārt klientiem ar atonisku ādu tā ir neaizstājama procedūra.