ELITE BODY SYNERGIC PLATE

OVERLINE BODY SYNERGY LASER 980NM ELITE 3245-45-XXX-OVE

INOVATĪVI, NESĀPĪGI, DROŠI UN REZULTATĪVI

 

Overline ELITE Body Synergy Laser 980nm tehnoloģija ķermeņa figūras korekcijai un tonizēšanai. Šī multifunkcionālās iekārtas unikalitāte ir dažādo elektrisko viļņu sinerģijā, lai mērķtiecīgi iedarbotos uz visbiežāk sastopamajām estētiskajām nepilnībām, kas ietekmē ķermeni. Ideāli piemērots vielmaiņas pamodināšanai, limfas cirkulācijas un mikrocirkulācijas uzlabošanai, drenāžai, skābekļa padevei, reģenerācijai un jauna kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanas stimulēšanai, lieko tauku un neestētiskās “apelsīna miziņas” likvidēšanai.

 

Overline ELITE Body Synergy Laser 980nm iekārta ir aprīkota ar virkni novatoriskām programmām un strādā uz 4 klienta ķermeņa zonām vienlaicīgi!

Dažādo programmu izpildīšanai tiek izmantotas nedaudz ieliektas 8 sinerģijas elektrodu plāksnes, kas izstrādātas, lai labāk “piegultos” ķermeņa formām un darbotos vienlaicīgi, pateicoties virknei jaunākās paaudzes tehnoloģiju.

Iekārta vienas procedūras laikā iedarbojas uz klienta četrām ķermeņa problēmzonām (kāju augšstilbu iekšpuses un augšstilbu ārpuses, vēderu/dibenu, rokām), kur tiek uzliktas 8 elektrodu plātnes, speciālists izvēlas klientam piemērotāko programmu un atkarībā no izvēlētās programmas, pati iekārta veic procedūru kompleksu 40 minūtes. Šīs procedūras laikā speciālistam ir iespējams veikt klientam arī Radiofrekvences sejas procedūru, kuru iekārta nodrošina kā papildus opciju.

 

Atkarībā no izvēlētās programmas, procedūras laikā tiek miksētas vairākas aparātmetodes / enerģijas:

 

1. ELEKTROPORĀCIJA – bioloģiski aktīvo vielu ievadīšana, kuras rezultātā atjaunojas un uzlabojas ādas mitrums, tvirtums, elastība.

 

2. ELEKTROLIPOLĪZE – zemādas tauki tiek pakļauti elektriskajiem impulsiem, kas sašķeļ zemādas taukus un izvada tos no organisma dabīgā veidā, celulīta ārstēšana.

 

3. ELEKTROREMODELĒŠANA – tauku nogulšņu samazināšana, šūnu un starpšūnu šķidruma līdzsvara atjaunošana, normalizē venozo asinsriti un limfas darbību.

 

4. LIMFODRENĀŽA – pateicoties limfas kustības veicināšanai no organisma tiek izvadītas kaitīgās vielas, liekais šķidrums, uzlabojas asinsrite audos, atjaunojas ūdens balanss un aktivizējas vielmaiņas procesi šūnās un tauku šūnās.

 

5. ULTRASKAŅA 1 MHz – alternatīva liposakcijai, jo ultraskaņas procesa laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas, savukārt no tauku šūnām izkļuvušie tauki pa asinsrites un limfātisko sistēmu, izvadās no organisma.

 

6. ZEMAS INTENSITĀTES LĀZERA – gaismas iedarbība uz šūnām, aktivizē noteiktus pašdziedinošus procesus. Tai ir lipolītiski stimulējoša iedarbība, audu atjaunojoša, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju (asinsapgādi) un trofiku (audu barošanu).

 

PAPILDUS OPCIJAS:

 

RADIOFREKVENCE BIPOLĀRĀ* sejai – stimulē kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanu. Uzlabo asins mikrocirkulāciju audos un paātrina vielmaiņu, novērš šķidruma stagnāciju kapilāros, mazina tūsku intersticiālas telpās.

 

RADIOFREKVENCE MULTIPOLĀRĀ* sejai – šī funkcija izmanto diatermijas metodi, lai stimulētu tādus dabiskus procesus kā kolagēna, elastīna un hialuronskābes ražošanu. Tā uzlabo asins mikrocirkulāciju, novērš šķidrumu stagnāciju kapilāros, mazina intersticiālu tūsku, uzlabo ādas relaksāciju, piešķirot dabisku liftinga efektu, samazinot grumbu dziļumu.

Opcija – funkciju iespējams piepirkt.