EXENTIAL FACE AND BODY ELECTROSTIMULATION

OVERLINE EXENTIAL STIM EXE. 720/8

EXENTIAL SEJAS UN ĶERMEŅA ELEKTROSTIMULĀCIJA

 

EXENTIAL STIM EXENTIAL 720/8 ierīce izteikti uzlabo muskuļu tonusu izmantojot elektrostimulāciju un tās programmas ar pakāpenisku un progresīvu stimulāciju.

 

Elektrostimulācija, selektīvi iedarbojas uz muskuļu grupām, atvieglojot modelēšanu vēlamajās zonās. Grafiskais displejs ļauj attēlot indikatīvās shēmas plākšņu izvietojumu un parametru variācijas gan sejai, gan ķermenim. Ierīcei ir 8 kanāli, kas ļauj izmantot 16 elektrodus pilnīgai procedūrai. Iekārtā 8 stimulācijas programmas.

 

EXE.720/8 ir iekārta, kuras pamatā ir jauna koncepcija un kas sastāv no jaunākās paaudzes mikroprocesora, kas var atlasīt 4 dažādus elektrisko viļņu veidus un apvienot tos kopā. Turklāt, pateicoties iespējai izvēlēties dažādas programmas sejai un ķermenim, šis aprīkojums ir vispilnīgākais, lai veiktu specifiskas skaistumkopšanas procedūras, kurās tiek izmantotas elektrisko viļņu īpašības. Rezultātā ādu nostiprinošā, tonizējošā un drenējošā procedūra, kas uzlabo arī lokālo asinsriti, nodrošina totālu pieeju katra klienta skaistuma estētikai. Procedūras rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras.