ELITE PRESSO MASSAGE

OVERLINE ELITE RESOLUTION WARM & PULSE MASSAGE OVER3130-12-PWF-OVE

Daudzfunkcionāla pressoterapijas iekārta paredzēta pilnam pakalpojuma kompleksam, kas atbilst visaugstākajām klientu un speciālista prasībām. Uzlabotās tehnoloģijas ir ļāvušas apvienot modernu dizainu ar iekārtas lietošanas ērtumu, superklusu režīmu un 4 funkcijām:

 

1. PRESS MASSAGE – PRESSMASĀŽA

Drenējoša un revitalizējoša iedarbība

Pressmasāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite, atjaunojas vēnu-limfātiskās funkcijas darbība, veicinot perifēro cirkulāciju. Tai ir drenējoša iedarbība, samazinot tūsku un muskuļus spriedzi. Tā nodrošina detoksikācijas un revitalizācijas efektu, kas uzlabo audu oksigenēšanu un novērš celulīta veidošanos. Šī ārstēšana ir ļoti relaksējoša un rada labsajūtu un vieglumu.

 

2. PHYSIO STIMULATION – FIZIOSTIMULĀCIJA

Tonizējoša drenāža un remodelējoša iedarbība

Fiziostimulācijā tiek izmantotas frekvences, kas svārstās no 30 līdz 80 Hz, ideāli piemērotas tonizējošai un remodelējošai iedarbībai. Tā nostiprina ādas tonusu un vitalitāti.

 

3. PULSE PRESS SYSTEM – PULSĒJOŠA MASĀŽA

Stimulējoša iedarbība

Jaunā PULSE sistēma no élite Resolution Press Massage tika izstrādāta Overline laboratorijā ar mērķi, lai iekārta veiktu masāžas/drenāžas procedūru daudz patīkamāku un līdzvērtīgāku īstai masāžai.

PULSE tehnoloģija izmantojot kompjūtera programmu un aparāta iespējas spēj nodrošināt pastāvīgi pulsējošu spiedienu katrā no sektoriem (kur tiek veikta procedūra).

Neregulāri pulsējošs spiediens rada lielāku slodzi (stresu), uzlabojot pressmasāžas procedūru.

Stimulējošās iedarbības uz audiem veicina muskuļu impulsus un vielmaiņu reflektīvi iedarbojoties uz arteriālo asinsriti un aktivizējot dabīgo drenāžas mehānismu.

 

4. PRESS WARM SYSTEM – SILTUMA TERAPIJA

Sildoša iedarbība

Siltums rada patīkamu un labvēlīgu ietekmi uz ķermeni, palielinās mikrocirkulācija, kuras rezultātā uzlabojas intersticiāla apmaiņa. Siltuma iedarbībā samazinās spriedze muskuļos, paplašinās ādas un zemādas asinsvadi, pātrinās metabolisms, pieaug enzīmu aktivitāte, kas savukārt pastiprina šūnu bioķīmiskās reakcijas, uzlabojas asinsapgāde dziļāk muskuļos un locītavās, kā arī mazinās sāpes.

 

Vienas procedūras laikā iespējams apvienot vairākas procedūras, kas sinerģijā risinās vairākas problēmas uzreiz. Programmas pielāgotas atbilstoši katra klienta īpašajām vajadzībām un problēmām.

6 ķermeņa programmas – ārstēšana, kas ļauj vienlaicīgi strādāt ar apakšējām un augšējām ekstremitātēm.

12 programmas kājām – 8 sektoru procedūras, kas strādā ar apakšējām ekstremitātēm ar 8 sekcijām.

4 programmas rokām – peristaltiskā apstrāde uz augšu ar 2 programmām, kas veicina šķidrumu izvadīšanu, garantējot apstrādātās daļas apjoma samazināšanos.

Pressoterapijas tērps ar 12 sektoriem

Apakšklājs ar kabatām, kur ievietot vai uzglabāt tērpu pa daļām, ar rāvējslēdzējiem

Režīms – superkluss

 

Iekārta pieejama dažādās komplektācijās. Skatīt sadaļu “APARĀTU GIDS”